ROWENTA MN4010F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во
Шифра: 71741
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

3,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,799 Ден.