ROWENTA VU1950F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA VU1950F0, Вентилатор со подножје, 2 во 1 потреба - венти
Шифра: 71740
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

3,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,259 Ден.