Philips GC2145/20

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC2145/20, Пегла на пареа, Боја Сино Бела, 2100W, регули
Шифра: 71535
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

2,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,699 Ден.