ST WM 8120MW Superior Technology

Бренд: ST
Краток опис: ST WM 8120MW Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела
Шифра: 71526
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1

Редовна цена:

14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.