ST SF-50N

Бренд: ST
Краток опис: ST SF-50N, Superior Technology, Вентилатор бело/сина боја со вис
Шифра: 71432
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 3

Редовна цена:

899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

699 Ден.