Krups XP344010

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP344010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, При
Шифра: 71379
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

10,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,899 Ден.