Rowenta EP1048F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP1048F0, Депилатор, Боја Бела-портокалова, 24 пинцети,
Шифра: 71320
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1

Редовна цена:

1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,615 Ден.