Rowenta EP2810F0

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2810F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротир
Шифра: 71319
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,899 Ден.