Atlantic O"pro Small 10U

Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic O"pro Small 10U, Кујнски бојлер, Монтажа под лавабо, 10
Шифра: 71085
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 4

Редовна цена:

3,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,895 Ден.