Philips FC9351/01

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на м
Шифра: 70669
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4

Редовна цена:

8,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,969 Ден.