De Longhi EC 8.1

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 8.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Шифра: 69604
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 4

Редовна цена:

4,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,799 Ден.