ST SF-40N

Бренд: ST
Краток опис: ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со вис
Шифра: 68671
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2

Редовна цена:

899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

595 Ден.