De Longhi EC 9.1

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 9.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Шифра: 68582
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 5

Редовна цена:

5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,999 Ден.