De Longhi EC 7.1

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 7.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Шифра: 68027
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Редовна цена:

4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,824 Ден.