BOSCH MUM52120

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM52120, Kујнски робот, Сиво Бела боја, Моќен мотор Multi
Шифра: 67326
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

13,299 Ден.