BOSCH MUM4825

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM4825, Kујнски робот, Бела боја, 600W, 4 брзини, повеќен
Шифра: 64535
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1

Редовна цена:

9,999 Ден.