ASUS X543UB-DM899 ( SLATE GRAY )

Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X543UB-DM899 ( SLATE GRAY ), - Intel Core i5-8250U (1.6GHz
Шифра: 48103
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

30,999 Ден.