(Outlet) ST-40NE6700

Бренд: ST
Краток опис: (Outlet) ST-40NE6700, 40” (102cm) Android SMART FullHD LED TV, S
Шифра: 48028
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 8

Редовна цена:

12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,899 Ден.