Samsung SM-A405 Galaxy A40 Black

Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A405 Galaxy A40 Black, Dual Sim, 5.9 Inch Super AMOLE
Шифра: 47978
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Редовна цена:

14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,499 Ден.