ST-T781

Бренд: ST
Краток опис: ST-T781, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core A3
Шифра: 47778
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Редовна цена:

2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,399 Ден.