15.6" Slim Notebook Panel LED

Бренд: Various
Краток опис: 15.6" Slim Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768
Шифра: 47547
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 0

Редовна цена:

3,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,299 Ден.