ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A

Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 1
Шифра: 45520
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,999 Ден.