Lenovo IdeaTab A10 (A7600)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo IdeaTab A10 (A7600), Black/Midnight Blue, 16GB, WiFi Tabl
Шифра: 42676
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Редовна цена:

9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,999 Ден.