ST LD3652PI Superior Technology

Бренд: ST
Краток опис: ST LD3652PI Superior Technology, Безжичен депилатор, розево/бела
Шифра: 31936
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Редовна цена:

1,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,099 Ден.