CoolerMaster Case Elite 430 Black Edition

Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Case Elite 430 Black Edition, 120MM RED LED FAN, w/
Шифра: 22665
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 0

Редовна цена:

3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.