Hama 00054518 micro USB type B plug to USB A socket

Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00054518 micro USB type B plug to USB A socket, white, to g
Шифра: 14574
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1

Редовна цена:

379 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

379 Ден.