Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG STRIX X670E-E GAMING WIFI, Ryzen 7000 ATX Motherboa...
Достапност:
Шифра: 58480
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

29,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,250 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 625 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG STRIX X670E-E GAMING WIFI, Ryzen 7000 ATX Motherboard(18+2 Power Stages,PCIe 5.0, DDR,4xM.2 Slots,USB 3.2 Gen 2x2, WiFi 6E,PCIe Slot Q-Release, M.2 Q-Latch), 90MB1BR0-M0EAY0