Бренд: LOMBARDO
Краток опис: LOMBARDO LD 24 PANAREA CITY SUGAR/FUCHSIA GLOSSY, Женски град...
Достапност:
Шифра: 78086
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 25,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 855 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 428 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LOMBARDO LD 24 PANAREA CITY SUGAR/FUCHSIA GLOSSY, Женски градски урбан велосипед МАDE IN ITALY, Виолетовo бела боја, Димензија на гуми 24", 6 брзини, Заден менувач Shimano TZ 500 GS 6 speed, Вградени предно и задно светло со батерии, Вграден преден носач за корпа или товар, Вграден заден носач за багаж, Вклученo ѕвонче, Штитник за ланец, Метален Рам 24"x350 mm, Шифтери Shimano Tourney SL-RS36, Задна касета Shimano TZ500 14-28 6 speed, Колче за седиште SIGNUM алуминиумско 25.4x250mm + SIGNUM MTB Young седиште, Вилушка метална 24" x 175mm x 25.4, SIGNUM Алуминиумски бандажи со CST гуми 24x1.95, SIGNUM Алуминиумски V-Brake кочници, Код 8035421542251