Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense 55E7KQ, 55" (139cm) SMART 4K UltraHD QLED TV, Resolut...
Достапност:
Шифра: 77285
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 32,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

26,999 Ден.
12 РАТИ: 2,340 Ден.
24 РАТИ: 1,204 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense 55E7KQ, 55" (139cm) SMART 4K UltraHD QLED TV, Resolution 4K 3840x2160, Quantum Dots QLED, Refresh rate: 60 Hz, VIDAA U6, Dolby Vision HDR, HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma), DVB-T2/T/C/S2/S, Anyview Cast, Dolby Atmos, Speakers Total 2x7W, DTS Virtual:X, VIDAA Voice, Bluetooth, WiFi integrated, Connections: 2 x HDMI, 2x USB, 1 x Composite, 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем Linux
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред QLED