Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi POCO M4 5G 4/64GB Blue, Dual SIM, Display: 6.58 inches...
Достапност:
Шифра: 77262
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,499 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12 РАТИ: 607 Ден.
24 РАТИ: 313 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi POCO M4 5G 4/64GB Blue, Dual SIM, Display: 6.58 inches IPS LCD 90Hz 500 nits (typ), Resolution: 1080 x 2400 pixels 20:9 ratio (~401 ppi density), Corning Gorilla Glass, Chipset: Mediatek MT6833 Dimensity 700 (7 nm), CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G57 MC2, Memory: 64GB ROM 4GB RAM, Dual Camera: 13 MP f/2.2 (wide) 2MP f/2.4 (depth), Video: 1080p@30, Front Camera: 5 MP f/2.2 (wide), Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.1 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS BDS , FM Radio, USB Type-C 2.0 USB On-The-Go, OS: Android 12 MIUI 13 for POCO, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer proximity compass, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Dimensions: 164 x 76.1 x 8.9 mm; 200 gr
Можеби ќе Ве интересира