Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW71T301MWW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 7...
Достапност:
Шифра: 77186
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 21,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
12 РАТИ: 1,560 Ден.
24 РАТИ: 803 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW71T301MWW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг запремнина на барабанот, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 14 програми, Quick Wash прогрмана која пере мала количина облека за 18 минути, Тајмер, Индикатор за проверка на грешки, Заклучување за деца, Delay End овозможува циклусот на перење да заврши до 24 часа подоцна, Drum Clean технологија за чистење на барабанот, Потрошувачка на вода годишно:11500L, Потрошувачка на енергија годишно:194kWh, Ниво на бучава:65/78dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x595x465 mm
Можеби ќе Ве интересира