Бренд: ST
Краток опис: ST WMDDI10129TW, Superior technology powered by TCL, Машина з...
Достапност:
Шифра: 77144
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,907 Ден.
24 РАТИ: 981 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WMDDI10129TW, Superior technology powered by TCL, Машина за перење алишта со црна врата, DIRECT DRIVE ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 10кг, 1200 вртежи, 15 програми, Тајмер до 24 часа, Регулација на вртежи, Можност за додавање алишта, Заклучување од деца, Заштита од прегревање, Заштита од протекување, Бучност 62-72dB, Годишна потрошувачка на ел. Енергија 237kwh, А+++ енергетска класа, Димензии 595x660x850мм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење