Бренд: ST
Краток опис: ST WMI8148TW, Superior technology powered by TCL, Машина за п...
Достапност:
Шифра: 77142
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
12 РАТИ: 1,300 Ден.
24 РАТИ: 669 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WMI8148TW, Superior technology powered by TCL, Машина за перење алишта со црна врата, ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 8кг, 1400 вртежи, 16 програми, Тајмер до 24 часа, Регулација на вртежи, Заклучување од деца, Заштита од прегревање, Заштита од протекување, Бучност 62-76dB, Годишна потрошувачка на ел. Енергија 176kwh, А+++ енергетска класа, Димензии 595x520x850мм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење