Бренд: ST
Краток опис: ST RF-85WH, Superior Technology, Фрижидер со внатрешна комора...
Достапност:
Шифра: 77135
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 8,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

7,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 625 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 313 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST RF-85WH, Superior Technology, Фрижидер со внатрешна комора, бела боја, Direct cooling технологија на ладење, Нето капацитет 90л (80л ладење, 10л комора), 85цм висина, Транспарентни фиоки, Полици од темперно стакло, Механичка контрола на температурата, Внатрешно осветлување без вклучена светилка, А+ енергетска класа, Тип на гас R600, Бучност 41дб, гас R600, ВxШXД 84x45x48 цм
Можеби ќе Ве интересира