Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RR7877WH, Робот правосмукалка, X-PLORER SERIE 120 AI ...
Достапност:
Шифра: 77085
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

29,999 Ден.
12 РАТИ: 2,600 Ден.
24 РАТИ: 1,338 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta RR7877WH, Робот правосмукалка, X-PLORER SERIE 120 AI ANIMAL & ALLERGY, Боја бела, 4 во 1 робот, четката за животни ги собира сите влакна од подот, истовремено вшмукува и брише, Собирање на прашина без кеса во сад 0.7л, 1 ниво на моќност, ласер и камера за детекција на пречки, паметен софтвер со кој го учи просторот, пречките, навиките, сензори за скали, зони каде не треба да оди, контрола преку апликација на мобилен телефон, Батерија Lithium ion, 150 мин. работа, полнење 4-5ч преку Docking station, бучност 70dB
Тип на правосмукалка Робот правосмукалка