Бренд: ST
Краток опис: ST DHM-20LO2, Superior technology, Одвлажнувач на воздух, Кап...
Достапност:
Шифра: 77055
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 10,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

8,729 Ден.
12 РАТИ: 757 Ден.
24 РАТИ: 390 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST DHM-20LO2, Superior technology, Одвлажнувач на воздух, Капацитет 20л на ден, Резервоар за вода од 6.5л, Тајмер 24 часа, Инидкатор за полн резервоар, Гас R290, 220V приклучок за струја, Бучност до 45dB, Димензии 340x240x570 мм
Можеби ќе Ве интересира