Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje FH30EAW, Хоризонтален Замрзнувач , Бела боја, Нето ка...
Достапност:
Шифра: 77050
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,499 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

18,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,584 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje FH30EAW, Хоризонтален Замрзнувач , Бела боја, Нето капацитет: 297 Литри, Голем сад за зеленчук и овошје, FREEZEPROTECT - 15C може да се чува во простории на темпертури до -15 степени, 2 корпи, Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze), Вградени тркалца, ЛЕД осветлување, Заклучување на вратата со брава, Електронско управување, Бучност: 39dB(A), Нова Е Енергетска класа, Димензии (Ш x В x Д): 111.4 x 85 x 63 cm
Можеби ќе Ве интересира