Бренд: Philips
Краток опис: Philips XB2022/01, Правосмукалка, Боја Сина, Моќност на мотор...
Достапност:
Шифра: 77024
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,499 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

8,924 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 744 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 372 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips XB2022/01, Правосмукалка, Боја Сина, Моќност на моторот 1800 W, Вшмукувачка моќ 360 W, PowerCyclone 4 Technology, ниво на бучност 77db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 1.3л, Super Clean Air filter system, Телескопска цевка, Радиус на користење 8.8м, Должина на кабел 6м, повеќенаменска четка , Мала четка, 82 dB, заменски филтер XV1220
Тип на правосмукалка со канистер
Можеби ќе Ве интересира