Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOH3C00BX, Вградна фурна Surround cook 600 серија,...
Достапност:
Шифра: 76745
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

15,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,334 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 667 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EOH3C00BX, Вградна фурна Surround cook 600 серија, Црна боја, Pop In/Out копчиња на вовлекување, ЛЦД Дисплеј, Каталитичко самочистење, Капацитет 65л, САМОЧИСТЕЊЕ СО КАТАЛИЗА, Вентилатор во фурна, Surround cook - рамномерно распоредување на топлиот воздух во фурната, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 сетирања, 7 функции на рерната, Печење на две нивоа, Вклучени две тави + решетка, Енергетска класа А, Димензии 590 x 560 x 594 мм
Боја Црна
Дисплеј Да
Начин на чистење Катализа
Турбо вентилатор Да
Можеби ќе Ве интересира