Бренд: TCL
Краток опис: TCL 55C645, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K QLED TV, U...
Достапност:
Шифра: 76638
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 45,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

31,999 Ден.
12 РАТИ: 2,773 Ден.
24 РАТИ: 1,427 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TCL 55C645, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K QLED TV, ULTRAHD Resolution 3840x2160, Quantum Dot, Picture Performance Index 3100, AIPQ 2.0 Engine, DVB-T/T2/C/S2, Micro Diming Pro, Multy HDR Format, Motion Clariy, Dolby Vision, Operating system Android 11, Google Assistant, Netflix, AI Amazon Alexa, Dolby Audio Atmos, sound 20W, Hands Free Voice Remote, Game Master, Wifi built in 802.11 a/c, Bluetooth, USB x2, HDMI x3, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45, Bezeless slim metal
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред QLED