Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 43FAE5610, 43" (109cm) FullHD Android LED TV, Reso...
Достапност:
Шифра: 76564
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12 РАТИ: 1,040 Ден.
24 РАТИ: 535 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 43FAE5610, 43" (109cm) FullHD Android LED TV, Resolution 1920x1080, 600 Hz CMP, HD DVB-T2/C/S2(HEVC), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x4, USB x2, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, BLUETOOTH, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Големина на екран 43 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција FHD
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED
Можеби ќе Ве интересира