Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense 50A7GQ, 50" (127cm) SMART 4K UltraHD QLED TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 76525
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,925 Ден.
24 РАТИ: 1,009 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense 50A7GQ, 50" (127cm) SMART 4K UltraHD QLED TV, Resolution 4K 3840x2160, Quantum Dots QLED, Refresh rate:60 Hz, VIDAA U5, Dolby Vision HDR, HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma), DVB-T2/T/C/S2/S, Anyview Cast, Dolby Atmos, Speakers Total 2x10W, DTS Virtual:X, Bluetooth, WiFi integrated, Connections: 3 x HDMI, 2x USB, 1 x Composite, 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Frame Stand
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ