Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense CA50XS1AG/CA50XS1AW, Easy Smart, SMART Инвертер клима ур
Достапност:
Шифра: 76349
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 44,990 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

37,990 Ден.
12 РАТИ: 3,166 Ден.
24 РАТИ: 1,583 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense CA50XS1AG/CA50XS1AW, Easy Smart, SMART Инвертер клима уред, GMCC Toshiba компресор, Скриен ЛЕД Дисплеј, WiFi ВКЛУЧЕН, 18000BTU, Капацитет на ладење 5KW, Капацитет на греење 5.6KW, SEER 6.1 kWh, SCOP 4.0 kWh, ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР, Активен јаглен филтер, Капацитет на одвлажнување 2л/ч, Проток на воздух 880cbm3/h, 4D Auto swing, Turbo cooling ладење, Тајмер 24 часа, Sleep функција, Самодијагностика, Работна температура греење -20/+24, Работна температура ладење -15/+43, Бучност внатрешна единица 56 dB, Бучност надворешна единица 62 dB, Тип на гас R32, Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење, Димензии внатрешна единица 890×300×223 мм, Димензии надворешна единица 810x585x280 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ