Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY FIDCP N625 L, Вградна фурна, Црна, ЛЦД Дисплеј, Push Pu...
Достапност:
Шифра: 76296
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
12 РАТИ: 1,214 Ден.
24 РАТИ: 625 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY FIDCP N625 L, Вградна фурна, Црна, ЛЦД Дисплеј, Push Pull копчиња на вовлекување, 65л капацитет, 8 функции, Вентилатор, Cook Light функција за подготовка на храна со помалку маснотии, Самочистење со Аквализа, Телескопски водилки, А+ енергетска класа, Димензии 60x60x56.8 цм
Боја Црна
Дисплеј Да
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да