Бренд: ST
Краток опис: ST WM 7100MWE XXL, Superior Technology, SLIM 40цм Машина за пере
Достапност:
Шифра: 76287
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
12 РАТИ: 1,225 Ден.
24 РАТИ: 642 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WM 7100MWE XXL, Superior Technology, SLIM 40цм Машина за перење алишта со голема XXL врата, Бела боја, 7кг, 1000 вртежи, ЛЕД Индикатори, XXL Многу голем барабан, 22 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Заклучување од деца, Нова Е енергетска класа (А+), Димензии: 595x400x855 мм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ