Бренд: ST
Краток опис: ST WM 7100MWE XXL, Superior Technology, SLIM 40цм Машина за п...
Достапност:
Шифра: 76287
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

12,809 Ден.
12 РАТИ: 1,100 Ден.
24 РАТИ: 566 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WM 7100MWE XXL, Superior Technology, SLIM 40цм Машина за перење алишта со голема XXL врата, Бела боја, 7кг, 1000 вртежи, ЛЕД Индикатори, XXL Многу голем барабан, 22 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Заклучување од деца, Нова Е енергетска класа (А+), Димензии: 595x400x855 мм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1000
Дисплеј Не
Енергетска класа Е
Капацитет 7кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Предно полнење