Бренд: ST
Краток опис: ST BHV-3275G, Superior technology, Вградна стаклокерамичка пл...
Достапност:
Шифра: 76223
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 6,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

5,639 Ден.
12 РАТИ: 489 Ден.
24 РАТИ: 252 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST BHV-3275G, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотна, 30цм, 2 грејни зони, Сензорски команди на допир, 9 нивоа на јачина, Tајмер 120 минути, Автоматско исклучување, Заклучување од деца, Димензии 290x520x60 мм
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм
Можеби ќе Ве интересира