Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MID45S120-MK, Целосно вградна машина за миење садови, 4...
Достапност:
Шифра: 76221
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

13,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,167 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 584 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MID45S120-MK, Целосно вградна машина за миење садови, 45 цм, ЛЦД Диспеј, 9 комплети, 6 програми (Интензивна, Нормална, Еко, Брза, 90мин, Програма за стакло), Половично полнење, Extra drying опција, тајмер за одложено миење, електронска контрола, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, 2520л годишна потрошувачка на вода, А++ енергетска класа, Бучност: 49dB(A), 1800W скриен греач, самочистечки филтер, anti flow, омекнувач за вода, Димензии 45x55x81,5 цм
Дисплеј Не
Енергетска класа А++
Половично полнење Да
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Можеби ќе Ве интересира