Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWMI 10728B, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТО
Достапност:
Шифра: 76200
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,584 Ден.
24 РАТИ: 792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TWMI 10728B, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела боја со голема црна врата, ЛЕД Дисплеј, 8кг, 1200 вртежи, Опција за одбирање на вретжи при перење, Тајмер за одложено перење до 12 часа, Предперење, 15 програми, Заштита од протекување, Бучавост 58dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 219kWh, А++ Енергетска класа
Дополнителни филтри
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ