Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY ZEROWATT ZDH30, Вградна стаклокерамичка плотна Домино, 30ц
Достапност:
Шифра: 76197
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

5,995 Ден.
12 РАТИ: 500 Ден.
24 РАТИ: 250 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY ZEROWATT ZDH30, Вградна стаклокерамичка плотна Домино, 30цм, сензорски контроли на допир, 2 грејни зони, 9 степени на моќност, автоматско исклучување, Димензии 51x28.8 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ