Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CSO 1295TW4-S, Машина за перење алишта MADE IN ITALY, SMAR
Достапност:
Шифра: 76195
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

16,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,459 Ден.
24x BLACK РАТА: 751 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CSO 1295TW4-S, Машина за перење алишта MADE IN ITALY, SMART функции со безжично поврзување со мобилен телефон и таблет преку WiFi конекција, Smart Pro серија, 9кг, 1200 вртежи, Програма за пареа, ЛЕД Дисплеј, 16 програми, Тајмер за одложено перење, Функција за лесно пеглање, Нова Д енергетска класа, Потрошувачка на ел. енергија 0.79 kWh, Максимална бучност 77dB, Димензии 60x85x52 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG